Blog

Kontajnery – alternatívne bývanie budúcnosti

Kontejnery - alternativní bydlení budoucnosti.

Kontajnery – alternatívne bývanie budúcnosti

Vysoká cena stavebných materiálov, a s tým spojené nákladné vlastné bývanie, otvára šancu alternatívnej výstavbe. Jednou z možností je vytvorenie domu, kancelárie, stánku s občerstvením alebo rekreačného objektu z kontajnera. Tento spôsob výstavby je čoraz obľúbenejší. Kontajnery – vytvorenie alternatívnej výstavby

Kontajnery sa stávajú v Európe stále viac populárne. Sú vhodnou alternatívou pre murované budovy, nielen z dôvodu nízkej ceny stavby, ale aj pre svoju mobilitu a možnosť ľahkého rozšírenia o ďalšie miestnosti. Zostavenie kontajnerov zaberá oveľa menej času, než je tomu pri tradičných budovách.

Kontajnery – vytvorenie alternatívnej výstavby

Kontajnery je možné používať buď sezónne, alebo celoročne. Sú lacnejšie, ide o ekologické bývanie a na rozdiel od klasického domu môžete bývať už za niekoľko týždňov. Pritom z nich je možné vybudovať krásny a útulný domov.

Dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre obytné kontajnery je hneď niekoľko. Predovšetkým sa jedná o rýchlu výstavbu, nízku cenu, flexibilné riešenie, kedy ide v prípade potreby kontajnery demontovať a premiestňovať z miesta na miesto. Moderný minimalistický vzhľad, stabilná a silná konštrukcia, úspora nákladov na prevádzku, to všetko sú ďalšie dôvody prečo si kontajner zaobstarať. Nemusíte sa báť, že by ste boli obmedzení iba limitovanou ponukou kontajnerov, firma Kontajnery ABC Vám ho pripraví na mieru.

V ponuke môžete nájsť kontajnery 4 typov:

Obytné a kancelárske kontajnery – A
Jedná sa o nové kontajnery vyrábané na mieru s rozmerom 6 x 2,5 m. Tento typ je vhodný ako kancelárske priestory, záhradná chatka, priestory pre zamestnancov alebo stavebná unimobunka. Možnosť umiestnenia okien a dverí podľa požiadaviek zákazníka.

Kontajnery - vytvorenie alternatívnej výstavby

Repasované kontajnery – B
Repasovaný kancelársky kontajner od popredného európskeho výrobcu, uvedený do stavu pre ďalšie využitie. Orientácia na krátku alebo dlhú stranu.

Kontajnery - vytvorenie alternatívnej výstavby

Skladové kontajnery – C
Vyznačuje sa možnosťou jednoduchého inštalovania a prípadného rozloženia pri presune na iné miesto, vďaka čomu Vám veľmi rýchlo a spoľahlivo zabezpečí skladový priestor s rozlohou 4 až 12 m2.

Obytné kontajnery – D
Nový obytný kontajner. Vhodný ako kancelárske priestory, záhradná chatka, priestory pre zamestnancov alebo predajňa.

Celoročné, ľahké a odolné na vplyvy poveternostných podmienok také môže byť bývanie v kontajneri. Okrem atraktívnej ceny, ktorá je oveľa nižšia ako cena postavenia tradičnej budovy, ponúka kontajnery aj riešenie, ako šetriť Váš čas. Kontajner k Vám prichádza už hotový a pripravený na postavenie priamo na miesto. Kontajnery – vytvorenie alternatívnej výstavby

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *